Držíme suchý únor! Zkroťte jakkoli silné pocení kdekoli na těle s brutální slevou až až US$300!! Už jen do 21.2.2024.


KLIKNĚTE A ZÍSKEJTE SLEVU HNED TEĎ

Celosvětově nejúčinnější řešení

Celosvětově nejúčinnější řešení pocení

Electro Antiperspiranty by nikdy nemohli být tak účinné, kdybychom pouze kopírovali řešení, kterých je na světě mnoho. Jak je možné, že Electro Antiperspirant byl prvním a doposud je jediným zařízením na trhu, které během klinického testování pomohlo celému 100% pacientů? Na technologii, díky které jsou Electro Antiperspiranty tak účinné jsme pracovali, ještě před jejím uvedením na trh, mnoho let. Upravovali jsme ji a testovali, znovu a znovu, dokud nedokázala pomoci opravdu každému, koho nadměrné pocení trápí. Nezáleží přitom, na jaké části těla chcete Electro Antiperspirant používat, z široké nabídky adaptérů i přístrojů si vybere opravdu každý. Electro Antiperspirant® je registrovaná ochranná známka společnosti HIGHTECH DEVELOPMENT Group, pokud si vyberete výrobek s tímto názvem, můžete si být jistí, že získáte značkový výrobek, který s úspěchem používají tisíce pacientů po celém světě.

Zabránění elektrickému šoku

Zabránění elektrickému šoku při iontoforéze

Velmi důležitou vlastností všech Electro Antiperspirnatů je jejich bezpečnost. Každý přístroj v sobězabudováno několik ochran, které vždy zabrání jakémukoli nebezpečí. Electro Antiperspirant Sensitive a pulzní přístroj Electro Antiperspirant ELITE jdou dokonce tak daleko, že absolutně eliminují jakýkoli elektrický šok, i při nesprávném používání. Tajemstvím této bezpečnostní technologie je soustava elektrických obvodů, která se neustále přizpůsobuje Vašem tělu a vytváří terapii přesně Vám na míru. Kdykoli během terapie vyndáte končetiny z nádob nebo sundáte adaptéry z těla, obvod zareaguje a ochrání Vás před nepříjemným elektrickým šokem. Tato technologie je ve světě naprosto unikátní a patentově chráněná, proto ji nenajdete nikde jinde než v Electro Antiperspirantech. Absolutní bezpečí a klinicky prokázaná 100% účinnost, to je Electro Antiperspirant.

Porovnání přístrojů na iontoforézu Koupit přístroj na iontoforézu

PULZní terapie

PULZní terapie iontoforézou Electro Antiperspirant

Pulzní terapie je zcela novou technologií, která byla poprvé použita v Electro Antiperspirantu ELITE. Je postavena na prověřené technologii klasického Electro Antiperspirantu a Electro Antiperspirantu Sensitive a přidává k ní zcela nové řízení proudu, díky kterému dokáže i ta nejcitlivější osoba používat přístroj a zbavit se tak nadměrného pocení kdekoli na těle. PULZní proud v Electro Antiperspirantu ELITE je plně nastavitelný a nejste odkázáni na přednastavené hodnoty, které nemusí vyhovovat každému. Pokud bychom se měli bavit o tom, pro koho je nejvhodnější, tak zejména pro osoby, kterým bývá elektroterapie nepříjemná. Jste citliví a chcete používat Electro Antiperspirant kdekoli na těle? Zvolte Electro Antiperspirant ELITE. Pro citlivé jedince je určen i Electro Antiperspirant Sensitive, který je možné použít na rukách, nohách a v podpaží. Klasický Electro Antiperspirant zase využijí ti, kdo chtějí používat Electro Antiperspirant kdekoli na těle a elektroterapie jim nedělá problémy.