Potíte se stále a nic nepomáhá? Jediné řešení se 100% účinností

a zárukou vrácení peněz. Nyní sleva 40% až do 05/21/2024.

LÉČBA UŠITÁ NA MÍRU

Naší prioritou je pomoci vám s nadměrným pocením, jako bychom pomáhali sobě nebo svým blízkým. Nejsme jen technologická společnost vyrábějící zdravotnické produkty. Chceme vám skutečně pomoci, a proto se nespokojíme jen s tím, že vám prodáme přístroj.

Všechny Electro Antiperspiranty z naší produktové řady jsme testovali sami na sobě. Máme zkušenosti se všemi druhy pocení a do současnosti jsme pomohli více než 150.000 lidí s problémy způsobenými nadměrným pocením. Vše začíná obdržením vámi vybraného přístroje včetně podrobného návodu ve vašem jazyce. Návod k použití je polovina úspěchu. Doporučujeme si jej přečíst alespoň 2x před první terapií.

 

Začněte s léčbou

Pokud vám po přečtení návodu k použití nebude cokoli jasné, můžete nás bezplatně kontaktovat E-MAILEM nebo TELEFONICKY. Vždy vám poradíme, jak začít a jak postupovat. Nejdůležitější na začátku léčby je komunikace v případě nejasností. Poradili jsme již desítkám tisíc lidí. Poradíme i vám.

 

Počkejte na výsledky

V závislosti na části těla se vždy přestanete potit po 4-12 terapiích. V naprosté většině případů pocení rychle ustupuje. Provádíte terapii a stále se potíte, ale pak se jednoho dne probudíte a už se nepotíte. Ano, víme, že se ve spánku nepotíte, stejně jako my. Jakmile se přestanete potit, přestaňte provádět terapie. Od té doby jste v udržovací fázi a stačí provádět 2-3 terapie, jakmile se vaše pocení začne pomalu vracet.

 

Jsme tu pro vás a raději zemřeme, než abychom vám nepomohli. 

Víme, jaké to je žít s nadměrným pocením, takže nepřestaneme, dokud nebudete v suchu.

 

 Vyber, kde se zbavíš nadměrného pocení   nebo  Získej Electro Antiperspirant 

 

Potřebujete další rady ohledně léčby? Kontaktujte nás!

V případě, že pocení neustoupí po 12 ošetřeních, nemusíte se obávat. Je to vzácné, ale ze zkušenosti víme, jak upravit plán léčby, abychom vše napravili. Nejprve je nutné nás kontaktovat co nejrychleji od doby poslední terapie. Pošleme vám několik otázek, na které budete díky již absolvované terapii znát odpovědi. Poté na základě vašich odpovědí sestavíme INDIVIDUÁLNÍ PLÁN šitý na míru právě vám, který odstraní vaše pocení. Pomocí těchto plánů se nám již podařilo pomoci lidem s atopickým ekzémem na rukou, kteří se také potili, stejně jako lidem s velmi citlivou pokožkou a všem ostatním.