Prožijte první léto bez pocení! S Electro Antiperspirantem budete v suchu už za týden a kdekoli na těle.

Při objednávce do 21.4.2024 sleva až 40% na každý Electro Antiperspirant!
KLIKNĚTE A ZÍSKEJTE SLEVU HNED TEĎ

Nebudeme tvrdit, že Electro Antiperspiranty jsou jedinou metodou léčby nadměrného pocení. Níže naleznete popisy jednotlivých metod léčby nadměrného pocení.

Injekce Botulotoxinu typu A

Injekce Botulotoxinu typu A

Oblibu získal tento neurotoxin, známý také pod názvem Klobásový jed zejména při odstraňování vrásek v obličeji. Fotky známých osobností, postrádajících jakékoli mimické projevy, včetně smíchu se dají nalézt snad po celém internetu. Problémem se Botulotoxin nebo také Botox stává až ve chvíli, kdy Vás lékař začne přesvědčovat, že Vám díky němu odstraní nadměrné pocení. Botulotoxin se totiž z těla velmi rychle odbourává (čím více ho používáte, tím více se mu tělo brání) a vy si tak během 2-3 měsíců můžete chystat další a další peníze na desítky injekcí, které Vám lékař napíchá do těla. Takto si z Vás lékař udělá doslova dojnou krávu, která přinese nové peníze, kdykoli se potřebuje přestat potit. Naproti tomu Electro Antiperspirant ELITE, i ostatní Electro Antiperspiranty Vás zbaví nadměrného pocení i na několik měsíců na jediné použití a cena? Několik korun za elektřinu s mnohonásobně větším bezpečím, kdy si do těla nemusíte vpravovat nebezpečné jedy.

Operace zvaná hrudní, či bederní sympatektomie

Hrudní a bederní sympatektomie

Při této operaci Vás nejprve lékař uvede do stavu celkové narkózy a poté Vám přes malé otvory v podpaží vyjme z blízkosti páteře shluk nervů (sympatektom), který je zodpovědný za přenos nervových vzruchů od mozku k potním žlázám. Modernější metoda počítá s umístěným titanových svorek a zaškrcením sympatektomu tak, že omezí přenos těchto vzruchů. Má se za to, že díky tomuto řešení ustane pocení na horní (hrudní sympatektomie), či dolní (bedermí sympatektomie) polovině těla. To se ihned po operaci děje, pocení ustává a pacient po následné rekonvalescenci odchází spokojeně domů. Problém nastává přibližně po 6 měsících od operace, kdy si velké procento pacientů stěžuje, že se takzvané kompenzační pocení projevilo ve stejné nebo dokonce větší míře na jiné části těla. Mnoho uživatelů Electro Antiperspirantu ELITE se rekrutuje právě z lidí, kteří operaci zvanou Hrudní sympatektomie podstoupily a nyní se musí zbavit pocení na jiných částech těla. Z rukou a podpaží, se pocení po operaci přenese nejčastěji na záda, břicho, hýždě a stehna. Přitom zbavit se pocení v těchto oblastech je pro Electro Antiperspirant hračka. Bederní sympatektomie se neprovádí skoro nikdy, z důvodu možnosti porušení funkce pohlavních orgánů. Tuto operaci nelze nikomu doporučit.

Antiperspiranty s vysokým obsahem chloridu hlinitého

Antiperspiranty s vysokým obsahem chloridu hlinitého

Klasické antiperspiranty z reklam slibujících zastavit pocení až na 24-72 hodin známe každý. Pokud ale trpíte nadměrným pocením, jsou Vám doslova k ničemu. Pocení nejenže nezastaví, ale ani neomezí. Jejich použití na jiné oblasti než podpaží je velmi komplikované, a to hlavně z důvodu, že se antiperspirant v silné vrstvě potu nedokáže vsáknout do pokožky a je tak neúčinný. Někteří výrobci se proto pokusili zvýšit obsah účinné látky antiperspirantů, tato látka se nazývá chlorid hlinitý a v klasickém antiperspirantu je ho, kvůli bezpečnosti, jen malé množství. U antiperspirantů se zvýšeným obsahem této látky, skutečně dochází k dočasnému snížení nadměrného pocení zejména v oblasti podpaží. Tento účinek však často provází podráždění a až nesnesitelné pálení pokožky, na které si mnoho lidí, kteří někdy takový antiperspirant použili stěžuje. I zde je limitace, pouze na oblast podpaží. Na ostatních částech těla, by si takové pálení dokázal představit jen málokdo. Na rozdíl od této metody je Electro Antiperspirant ELITE možné použít na odstranění nadměrného pocení takřka na každé části těla a díky nové pulzní technologii šetrněji než kdy dříve.

Odvar z dubové kůry, šalvějový čaj, hypnóza a jiné "babské rady"

Odvar z dubové kůry, šalvějový čaj, hypnóza a jiné babské rady

Mnoho lidí se dívá na alternativní přístupy k léčbě nadměrného pocení skrz prsty. Jejich účinnost je sice sporadická, ale nedá se z historického hlediska popřít. Již naše babičky používaly jako pomoc proti nadměrnému pocení odvar z dubové kůry, ve kterém si člověk několik desítek minut máčel chodidla. Při takřka denní aplikaci a slabém pocení se opravdu dá, v některých případech, pozitivních výsledků dosáhnout. Ale o dlouhodobém řešení se nedá mluvit. Ve srovnání s Electro Antiperspiranty, u kterých se během klinického testování prokázala 100% účinnost se jedná o řešení s velmi malým, až žádným účinkem.

Electro Antiperspirant ELITE, Electro Antiperspirant Sensitive, Electro Antiperspirant

Od roku 2010 je řada přístrojů sloužících pro léčbu nadměrného pocení rozšiřována až do dnešní podoby. V roce 2010 byl společností skupiny HIGHTECH DEVELOPMENT Group uveden na trh první přístroj s názvem Electro Antiperspirant. Od podobných řešení se lišil zejména jednoduchostí ovládání, provozem na obyčejné tužkové baterie (nebo jejich dobíjecí variantu) a účinností, která nemá ve světě obdoby. Během klinického testování pod lékařským dohledem, v letech 2010-2012, dokázal tento přístroj pomoci od nadměrného pocení 100% pacientů, kteří se s ním léčili. Díky své univerzálnosti a možnosti použití na všechny části těla ho máme v nabídce doposud. Na 100% účinnosti se toho již mnoho vylepšit nedá.

Přesto byl v druhé polovině roku 2012 uveden na trh přístroj s názvem Electro Antiperspirant Sensitive. Od prvního Electro Antiperspirantu se liší zejména změněným průběhem proudu, který umožňuje přístroj používat i osobám s citlivou pokožkou. Do tohoto přístroje byl také poprvé implementován patentovaný mechanismus zabránění elektrickému šoku, při nesprávném používání. Tento elektrický šok nikdy nebyl nebezpečný, avšak jeho odstraněním se k léčbě odhodlali i doposud váhající pacienti. U Electro Antiperspirantu Sensitive se můžete od přístroje připojovat a odpojovat, kdykoli během léčby a přístroj Vám žádný elektrický šok nezpůsobí. Je určený zejména ženám a pacientům s citlivější pokožkou pro terapii rukou, nohou a podpaží. U terapie obou rukou současně nepotřebujete, na rozdíl od prvního Electro Antiperspirantu, asistenci žádné další osoby.

Ač by se zdálo, že HIGHTECH DEVELOPMENT Group již udělala pro vymizení nadměrného pocení ze světa vše, nebylo tomu tak. A tak v roce 2015 spatřil světlo světa Electro Antiperspirant ELITE. Jedná se o zcela nové zařízení postavené na 100% účinnosti prvního Electro Antiperspirantu, s patentovanou technologií zabránění elektrickému šoku, tak jako u Electro Antiperspirantu Sensitive. Tím novinky nekončí. Electro Antiperspirant ve verzi ELITE, je poprvé v historii možné napájet buď z elektrické sítě nebo z integrované vysokokapacitní baterie. Připojit je ho možné kdekoli na světě, díky systému, který dokáže pracovat s elektrickými sítěmi od 100-240 Voltů, typ zásuvky stačí zvolit při objednávce. Electro Antiperspirant ELITE je plně automatický přístroj vybavený mikroprocesorem a novým typem pulzní technologie, díky které ho mohou používat kdekoli na těle i ty nejcitlivější osoby, včetně dětí. Stačí zvolit tělesnou partii, na které chcete odstranit nadměrné pocení, zmáčknout tlačítko Start a Electro Antiperspirant ELITE se o vše postará. Ani zde nebudete pro terapii obou rukou společně potřebovat asistenci další osoby.