Potíte se v zimě? Víme jak na to! Od roku 2010 jsme pomohli téměř 140.000 lidí s pocením na nejrůznějších částech těla.

Při objednávce do 25.1.2022 sleva až US$300!!!
KLIKNĚTE A ZÍSKEJTE SLEVU HNED TEĎ
Jak funguje Electro Antiperspirant v sauně při 100°C

Co je Electro Antiperspirant

Electro Antiperspiranty jsou přístroje vyvinuté speciálně proti nadměrnému pocení na všech částech těla. Jsou schválenými zdravotnickými prostředky a jsou pod nimi podepsáni ti nejlepší lékaři zabývající se problematikou nadměrného pocení. V současné době pomáhají po celém světě více než 130.000 lidí a využívají je stovky lékařských zařízení.

Jak Electro Antiperspiranty fungují

Electro Antiperspiranty využívají výrazně vylepšenou a bezpečnou technologii zvanou iontoforéza. Tato technologie za pomoci velmi slabých elektrických impulzů stimuluje pokožku postiženou nadměrným pocením tak, že se během několika dní zcela přestává potit. Žádoucí efekt nastupuje po několika dnech a vydrží vždy až několik měsíců. Udržováním ho lze neomezeně prodlužovat bez nežádoucích účinků.


Proti jakým typům pocení Electro Antiperspiranty pomáhají

Všechny Electro Antiperspiranty Vás zbaví jakéhokoli typu pocení (včetně stresového), bez ohledu na jeho příčinu. Potí se vám dlaně nebo chodidla? Nemůžete v létě chodit v otevřené obuvi nebo si musíte do práce nosit kvůli pocení náhradní oblečení? Potíte se když přednášíte před lidmi nebo prostě jen tak, bez jakékoli příčiny? Koláče potu v podpaží, pot stékající po čele, zpocená záda i hýždě. Electro Antiperspiranty vám vždy pomohou.

CHCETE VYŘEŠIT POCENÍ A ZAČÍT NORMÁLNĚ ŽÍT?

Doporučováno předními lékaři (klikněte pro zvětšení)

Podívejte se na videonávod