Držíme suchý únor! Zkroťte jakkoli silné pocení kdekoli na těle s brutální slevou až až US$300!! Už jen do 21.2.2024.


KLIKNĚTE A ZÍSKEJTE SLEVU HNED TEĎ

Electro Antiperspirant při opalování

Electro Antiperspirant ve zpravodajství

CHCETE VYŘEŠIT POCENÍ A ZAČÍT NORMÁLNĚ ŽÍT?

Doporučení lékařů a jejich zkušenosti s Electro Antiperspiranty

Jsme tady pro Vás a raději zemřeme, než abychom Vám nepomohli. Víme jaké to je, žít s nadměrným pocením,
proto nepřestaneme dokud nebudete s suchu.

Porovnání přístrojů na iontoforézu Koupit přístroj na iontoforézu

Chorvatský test Electro Antiperspirantu při 37°C

Uživatelská recenze na pocení rukou a nohou

Uživatelské recenze Electro Antiperspirantů

Je neuvěřitelné, že jsem se konečně zbavila věčně propoceného oblečení. Koupila jsem si první barevný top na léto :o) Velmi děkuji za pomoc.

Romana Česká republika

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za tenhle zázrak který mi úplně změnil život. Přístroj mi pomohl už po pěti procedúrách a po týdnu stále drží!!!! Nemůžu tomu uvěřit! 20 let trápeni s pocením je pryč! Používám ho na dlaně i na chodidla současne. Už za měsíc jedu na dovolenou a tentokrat si nebudu ruce muset pořád schovávat nebo utírat do ručníku. A konečně budu moci nosit v létě sandály jako každý jiný. Moc moc moc děkuji!!!!

Andrea Spojené státy

Tahle mašinka stojí za to. Po 6 použitích jsem konečně v suchu. Je to jako sen Díky.

Martin Rakousko

Dobrý den, prosím Vás pěkně, Váš přístroj jsem koupil na pocení čela, změnilo mi to život, je to naprosto dokonalé. Doporučuji to všem známým a Ti už u Vás objednávají... Mockrát děkuji za pomoc!

Tomáš Česká republika

Pracuji jako obchodní zástupce a zpocené dlaně pro mne byly noční můrou. To jak mi přístroj pomohl se ani slovy nedá popsat. Ten pocit, kdy podáte ruku a nemusíte se bát, že bude mokrá je prostě neuvěřitelný!!!

Lucie Česká republika

Dobrý den, o vašem přístroji jsem se dozvěděla zcela náhodně inzerátem na internetu. Měla jsem pochybnosti, hlavně kvůli vyšší ceně. Bála jsem se, abych nenaletěla a nevyhodila peníze oknem. Samozřejmě jsem si našla veškeré recenze a všechny byly kladné. I přesto jsem ještě nějakou chvíli váhala. Ale pak jsem si řekla, že "peníze budou a my nebudeme" a tak jsem to riskla. Dodání bylo rychlé a já s trochou nedůvěry začala na sobě "pokusy". Po 5. aplikaci se stal zázrak a já nemohla uvěřit, že ruce i nohy mám suché a teplé. Je to ohromná úleva v mých 50ti letech. Již od školy jsem měla problémy např. s psaním plnicím perem. Měla jsem vyjímku a mohla jsem psát (tehdy) čínským perem, protože jinak jsem díky pocení byla zamatlaná až za ušima a taky sešity nevypadaly moc pěkně. Taky pokud se vyskytl nějaký problém, který se nakonec ukázal jako naprostá banalita a spíše neznalost z mé strany, tak jsem zavolala na Vaši linku, kde pracuje pán hovořící slovensky. Chtěla bych mu poděkovat za milý a profesionální přístup a Vám všem za úžasný výrobek. Jen je škoda, že o něm mnoho lidí vůbec nemá tušení. Já jsem o něm například informovala svojeho lékaře, aby mohl poradit i dalším svým pacientům, kteří mají stejný problém jako já. Ještě jednou velký dík a ať se Vám ve všem daří!!!

Marcela Česká republika

Dobrý deň prajem, toutou cestou by som sa chcela poďakovať a zároveň povzbudiť ľudí, ktorí majú problém s nadmerným potením. Neváhajte investovať, pretože Vám to zmení celý život, tak ako mne. A to vôbec nezveličujem. Prístroj používam už druhý rok a absolvujem jednu procedúuru mesačne na ruky /4 použitia/ a raz za dva mesiace aj nohy. Electroantiperspirant sa stal súčasťou môjho života :) Krásny deň prajem :) S pozdravom

Anikó Slovensko

Dobrý den, s Electroantiperspirantem jsem nad míru spokojena - změnil mi život. Používám ho již přes rok a je to úžasný pocit!! Za Electroantiperspirant (je to úžasný vynález!!) moc děkuji.

Veronika Česká republika

Dobrý večer, chtěla bych Vám velmi poděkovat !! Přístroj mi neskutečně pomohl a změnil mi život ! :) Již něco málo přes týden nevím co je pot. Přístroj je úžasný, měl by mít mnohem větší propagaci. Doufám, že se pocení jen tak nevrátí. Ještě jednou děkuji a přeji krásný zbytek večera.

Tereza Česká republika

Dobrý deň, veľmi pekne by som sa Vám chcela poďakovať za to, že sa už nemusím hanbiť podať ruku na zoznámenie, písať na papier bez toho aby po mne ostali mokré stopy, a x ďalších vecí, ktoré mi Váš prístroj pomohol vymazať zo života. Mám 22 rokov, som dievča, ktoré si na svoj výzor a vystupovanie potrpí, mala som mokré ruky od malička a s tým sa mi stále objavoval ekzém. Robím ako asistentka, takže si viete predstaviť tú hanbu so spotenými a začervenanými rukami. Mám za sebou 4 procedúry a moje nohy a dlane sú úplne suché. Bola to moja najväčšia investícia, ktorú som dlho zvažovala, ale človek, ktorý nevie čo je to žiť s týmto problémom to nikdy nepochopí. Už dávno som sa takto nepotešila. Moja veľká vďaka patrí Vám. Odporúčam to všetkým ľuďom, ktorý chcú mať jednoduchší a lepší život.

Zuzana Slovensko

Prezentace klinické studie

Iontoforéza Electro Antiperspirant® Sensitive