Zbavíme Vás pocení rukou, hlavy, podpaží, nohou, zad, břicha, hýždí a mnoha dalších částí těla! Konec pocení už za jediný týden a na mnoho měsíců.

Při nákupu do 22.5.2022 sleva až 40% na každý Electro Antiperspirant.

Podpořte s námi Ukrajinu! 10% z prodeje každého Electro Antiperspirantu věnujeme na pomoc ukrajinským rodinám postiženým válkou.

Iontoforéza proti pocení s dopravou zdarma

Ať pocházíte z Francie, Filipín, Havaje, Vietnamu, Kanárských ostrovů nebo třeba Bhútánu, vždy Vám doručíme Electro Antiperspirant zcela zdarma, v řádu několika pracovních dnů.

USA: 1 den

do Severní Ameriky:1 den
do Jižní Ameriky:1-3 dny
do Evropy:2-3 dny
do Austrálie:2-4 dny
do Asie:2-4 dny

Cena dopravy je již obsažena v ceně produktu a vy nám tak neplatíte absolutně nic navíc. Kde to jde, používáme expresní dopravní služby (UPS, DHL, apod.), které Vám doručí zásilku kamkoli na světě opravdu bleskově. V některých zemích používáme klasickou poštu. V každém případě, vždy obdržíte na email uvedený při objednávce sledovací číslo, díky kterému můžete sledovat pohyb zásilky na cestě k Vám.

*Pokud pocházíte z lokality mimo Evropskou unii je možné, že po Vás celní úřad vaší země bude chtít tzv. dovozní clo. Jeho výši bohužel nemůžeme ovlivnit, proto doporučujeme aby jste si ho před objednáním Electro Antiperspirantu mimo Evropskou unii zjistili na vašem celním úřadě.