Držíme suchý únor! Zkroťte jakkoli silné pocení kdekoli na těle s brutální slevou až až US$300!! Už jen do 21.2.2024.


KLIKNĚTE A ZÍSKEJTE SLEVU HNED TEĎ

V žádném případě! Přístroje Electro Antiperspirant jsou vybaveny patentovanou technologií zabraňující elektrickému šoku a propracovaným systémem ochran, který Vás chrání celou dobu používání. Čtěte pozorně návod a ničeho se nemusíte bát. Proud v přístrojích je tak malý, že se nemůže nic stát. Přístroje jsou navrhovány s ohledem na maximální bezpečnost, klinicky testovány a schváleny úřady jako právoplatná zdravotnická pomůcka. Electro Antiperspiranty pomáhají po celém světě desítkám tisíc lidí, pomohou i Vám.

Kontraindikace jsou těhotenství nebo potíže se srdcem, kardiostimulátory nebo jiné život podporující implantáty, nebo kovové ortopedické implantáty v místě terapie.

Záruka spokojenosti je zde, protože máme ve svůj výrobek maximální důvěru a chceme, abyste si mohli přístroj vyzkoušet a ověřit si, že je opravdu funkční a vyřešil vaše problémy s nadměrným pocením. Pokud by tomu tak nebylo, jednoduše zašlete přístroj na adresu uvedenou v návodu a dostanete své peníze zpět.

Nemusíte se bát, Electro Antiperspiranty účinkují téměř na každého. Mnoho lidí se ihned po první proceduře diví, že se nic neděje, ale opak je pravdou. Při léčbě je nutné se držet návodu a dávkování léčebných procedur, zpočátku se jakoby nic neděje, avšak léčba probíhá. Postupem času (během 1-3 týdnů) pocení najednou zmizí ani nebudete vědět jak.

Pokračujte v léčbě a vaše ruce budou suché. Tento jev pozorují uživatelé Electro Antiperspirantů asi ve 20 % případů. Předtím než se vaše dlaně přestanou potit, občas dojde ke krátkodobému zvýšení potivosti. Tento jev znamená, že brzy dosáhnete svého cíle. Pokračujte v léčbě podle návodu.

První jeden až tři týdny pravidelně dle přiloženého návodu. Poté nastává udržovací fáze a přístroj se na postižené místo používá pouze jednou za několik týdnů až měsíců, dle typu pacienta a pouze v případě že se pocení začíná vracet.

Aplikace botulotoxinu Vás vyjde podle místa (velikosti plochy) aplikace minimálně na US$0,- (za obě ruce), v případě chodidel na US$0,- a podpaží na US$0,- za jednu aplikaci. Musí se po několika měsících (3-4) opakovat za stejnou cenu. Musíte docházet na kliniku, a pokud nebude botulotoxin účinkovat, peníze vám už nikdo nevrátí. Přístroj na iontoforézu si koupíte jednou a budete ho používat za cenu dobití tužkových baterií neustále. To znamená, že za 1. dočasnou aplikaci botulotoxinu do dlaní, si můžete koupit Electro Antiperspirant, který můžete používat neustále po mnoho let. Navíc s garancí vrácení peněz.

Pocení samotné pomáhá ochlazovat tělo při zátěži. Vy se však přestanete potit pouze na místech, na které budete působit Electro Antiperspirantem, tj. dlaně, chodidla, podpaží, případně další části těla. Ostatní části těla zajistí spolehlivou termoregulaci a odvod škodlivin jako doposud. Žádných negativních dopadů na Váš organismus se nemusíte bát. Electro Antiperspiranty Vám mohou pouze pomoci.

Není. Avšak musíte zvolit vhodný přístroj. Při vývoji přístroje Electro Antiperspirant byly testovány nejrůznější frekvence elektrického proudu právě s ohledem na co nejlepší snášení jeho působení lidským organismem. Pro citlivější pacienty je pak určen Electro Antiperspirant Sensitive nebo pulzní Electro Antiperspirant ELITE.

Přístroj je v pořádku. Dokud nebudete mít končetiny v nádobách s vodou nebo adaptéry připojené na těle, hodnota na přístroji vždy bude 0. Musíte mít končetiny v nádobách s vodou nebo adaptéry připojené na těle, poté půjde hodnota zvednout.

Určitě. Všechny Electro Antiperspiranty jsou navrženy tak, abyste mohli zvolit takovou sílu terapie, která je Vám příjemná a při které pociťujete pouze jemné brnění. Velké hodnoty používat nemusíte.

Nepokračujte. Nyní se nacházíte v udržovací fázi. 1-2 procedury aplikujte teprve, až když se pocení začne pozvolna vracet. Udrží Vás to v suchu opět na dlouhou dobu.

Individuální plány vytváříme zdarma na míru konkrétnímu zákazníkovi. Nejprve je třeba absolvovat plán určený v návodu, na základě jeho výsledků poté aplikujeme v případě potřeby plán individuální, který je zákazníkovy zasílán emailem.

Pulzní terapie slouží především k tomu, aby citlivější pacienti mohli léčbu absolvovat bez nežádoucích pocitů. Electro Antiperspirant ELITE je možné nastavit díky pulzní terapii tak, aby vyhovoval během léčby i těm nejcitlivějším jedincům. V tom je kouzlo pulzní terapie.